Про партнерів проєкту

Український інститут

Український інститут – державна інституція у сфері управління Міністерства закордонних справ України. Місія Українського інституту – зміцнення міжнародної і внутрішньої суб'єктності України засобами культурної дипломатії. Український інститут налагоджує міжнародні культурні зв'язки між людьми та інституціями і створює можливості для взаємодії українців зі світом.

VASA Project 

VASA project – онлайн-платформа з медіадосліджень. Місія VASA полягає в наданні інтернет-платформи для розповсюдження теоретичних та мистецьких робіт. Спільнота, об’єднана навколо VASA Project, поділяє інтерес до медіадосліджень, проєктів з фотографії, кіно/відео та аудіо мистецтва. VASA проводить кураторські виставки онлайн; покази фільмів та відео; видає інтернет-часопис  the Journal on Images and Culture; реалізовує проєкт VASA Front Page Exhibitions та інші.

MOKSOP — Музей Харківської Школи Фотографії

Музей є незалежною інституцією, чия мета — збереження, дослідження та розвиток української і світової фотографії. Основні напрямки діяльності музею — створення та збереження колекції української та світової фотографії, сприяння розвитку ринку фотографії в Україні; пропагування та розвиток фотографічної культури й освіти, залучення вчених і фахівців до вирішення актуальних завдань в галузі фотографічних практик; долучення до міжнародної співпраці та європейської інтеграції через культурний обмін. 

PR-агенція “Bagels & Letters”

“Bagels & Letters” працює як PR-агенція та водночас агенція з соціокультурного менеджменту. Агенція базується в Харкові й вважає своєю місією промоцію міста в культурному полі країни і Європи. Працює з соціокультурними інституціями, які займаються розвитком літератури, візуальних мистецтв, освітніми й інклюзивними проєктами для дітей та дорослих, підтримкою українських військових та людей, постраждалих від війни з Росією, правозахисними програмами для жінок, ЛГБТ+, людей з інвалідністю тощо.

Серед найвідоміших проєктів — Друга Бієнале молодого мистецтва (Харків, 2019), щорічні (не)конференції спільноти EdCamp Ukraine (з 2017), перший та другий ХарківПрайди (2019 і 2020).